| gabyBelceanu a întrebat:

Ce telefon imi recomandati pana in 400 lei sa primesc si husa+folie? Dau fundita! Oftez la telefonul asta https://:///... D640FDBBM/

Răspuns Câştigător
| Darky000 a răspuns:

Salut gabyBelceanu, Eu ti-as spune sa mai strangi bani, sa iti iei un telefon mai performant decat sa, se strice in 7 luni. Mai bine pui niste bani in plus pentru unu mai bun! Daca e sa aleg unul bun la 400 de lei, as alege Samsung galaxy J1 Mini Prime

2 răspunsuri:
| metehne a răspuns:

Samsung galaxy j1 mini prime. Nu vine cu husă, dar îți rămân bani pentru una, având în vedere că telefonul e 360ron

| OnePiece a răspuns:

Xiaomi Redmi 5A. E mult peste orice Samsung la banii tai