| AdrianStoichi a întrebat:

Seara buna, cine ma indruma si pe mine la o alegere buna. am un telefon nou si nu stiu ce sa iau o husa tip carte de acopera tot telefonul sau folie si carcasa ca sa imi protejez mai bine telefonul...?

1 răspuns:
| TheRealFantasy a răspuns:

Husa din silicon sau carcasa si o folie de sticla sau chiar din plastic, le ai mereu cu tine in felul asta si husa tip carte se scoate mai greu...
Daca vrei fita ia husa tip carte aurita si o folie de sticla. laughing