| Arsene_Silviu_Marian_1989 a întrebat:

cum as putea afla cat suporta placa mea de baza placa video? am o placa de baza GIGABYTE GA-ep45-ds3l......tocmai ceam observat in seara asta ca am un ras de placa video de 512. si as vrea sa o schimb cu cv mai bun.ast rasp daca se poate binenteles.merci

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Poți să pui ce placă video dorești, atât timp cât aceasta este PCI-Express și nu AGP (AGP a dispărut de pe piață de mult timp, e o tehnologie moartă).

1 răspuns:
| Arsene_Silviu_Marian_1989 explică (pentru SilviaDulcik):

Multumesc de raspuns.in mare ma interesa cat duce maxim ca placa video.ca rami stiu ca duce 16 gb ram maxim...seara faina la toata lumea