| asusray a întrebat:

Am si eu o intrebare in domeniul It care stie.As vrea sa imi schimb placa video pentru ca nu mai face fata.Si eu am placa de baza pe PCI Express x16 si placa video scrie PCI Express 2.0 x16 se potriveste? astept raspuns multumesc.
placa video este aceasta care o vreau: Gigabyte nVidia GeForce GT430, 1024MB, GDDR3, 128bit, DVI-I, HDMI, PCI-E
SI placa de baza este modelul acesta: Gigabyte ga-p35 ds3l

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| eugenl a răspuns:

Ai grija ca unitatea sa poata suporta o astfel de memorie mare.
Poate ai un calculator model mai vechi si nu erau produse memorii video asa de mari