| anonim_4396 a întrebat:

cum imi pot configura placa video nVidia(8400GS) la o configuratie maxima pentru jocuri,adica sa scoata multi FPS.
Dau Funda! (Fara:Cumpara alta placa, schimba procesoru..etc.)

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Funda? laughing
Serios acuma, placa aia era o mizerie si in 2007 cind a aparut, ce poti sa ii ceri in 2014?

9 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

II tragi doua fire de la priza. Configuratie mai maxima de-atita nu ai ce sa ii faci.

| UnUtilizator a răspuns (pentru KodrutZ):

rolling on the floor Pacat.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Frate..esti destept, nu am ce spune, mai stii si cand a aparut laughing

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu are a face cu destept/prost. In 2007 mi-am facut un upgrade major la sistem si aveam de ales intre 8600 GTS si X1950 Pro, iar 8400 GS era dezastru in orice joc de dupa 2005...

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Asa este, e cea mai prafa placa, oricum in vara asta cumpar PC de gaming.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa nu cumva sa te puna mama naibii sa cumperi un pc "de gaming" de la eMAG sau de prin alte parti gata asamblat ca iti iei teapa vietii. Cel mai bine vii aici, dai un buget si primesti sugestii.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Ce ai ma? Cum sa cumpaer de la eMag rolling on the floor))))))))))))), a 2 a zi pica placaju cu tot cu piese daca il iau de la aia rolling on the floor)), stiu eu de unde sa iau unu calumeawinking.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai ca lumea e ala pe care ti-l faci cu minuta ta. Ca iei componentele de la garaj, mediadot, azerty sau mai stiu eu de unde, e fix irelevant.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

big grin

| KodrutZ a răspuns (pentru UnUtilizator):

Funda? laughing
Serios acuma, placa aia era o mizerie si in 2007 cind a aparut, ce poti sa ii ceri in 2014?