| superstar1996 a întrebat:

Ce jocuri imi merg pe urmatoarea configuratie la pc. 1.6 ghz procesoru 1 gb ram 512 placa video INTEGRATA?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orcie joc care nu are nevoie de mai multi RAM, placa video nu va avea probleme la nici un joc, va merge incet sau cu probleme la cod mw3 (call of duty modern warfare) in rest nu stiu un joc care sa aiba probleme cu ce ai.
Iti va merge Gta san, mafia 2, tom clacys splinter cell, Air conflicts secret wars, gta IV, si multe altele daca ai nevoie de ajutor la instalarea unui joc contacteaza-ma pe mess: PRoGamer660