| Sorinlelele a întrebat:

big grin. Am o problema cu leptopul meu.Am un incarcator care a suferit mai multe "stricaciuni" ca sa zic asa si in priza nu statea bine, si trebuie sa il aranjez eu si leptopul primea si nu primea iar si iar, si acum nu mai primeste corect bateria, oare este stricata sau din cauza incarcatorului pentru ca vreau sa stiu daca cumpar incarcator sau duc leptopul la service!

Răspuns Câştigător
| ciumabubonica a răspuns:

Nu este de la baterie deoarece laptopurile merg incarcate si fara baterie...eu unul i am scos bateria laptopului meu si am doar incarcatorul bagat in priza...trebuie sa iti cumperi alt incarcator