| spinteca a întrebat:

Daca imi dezactivez facebook-ul este adevarat ca se poate reactiva singur? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Klandestin a răspuns:

Daca il dezactivezi ramane dezactivat pana intri din nou... adica daca iti scrii email si parola si intri atunci se reactiveaza iar... dar singur niciodata.

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Nu exista asa ceva.

| lpavel a răspuns:

NU! In nici un caz! Te-a pacalit cineva... big grin

| darrio2007 a răspuns:

Niciodata nu se reactiveaza singur.Nu te mai lua dupa toti nestiutorii.

| relumanuel a răspuns:

An ziua cand ai anchis contul.ai 15 zile poti sal deschizi tu personal nu singur. dupa 15 zile se anchide definitiv

| K0sti a răspuns:

Nu, dar astfel mai ai o sansa:
http://www.ziuanews.ro/......ile-228886