| VampyYuki a întrebat:

Am si eu 2 intrebari,ambele legate de Facebook. Daca cineva ma blocheaza pe facebook, ma poate debloca? Gen, m-a sters/blocat dar persoana respectiva vrea sa ma deblocheze/adauge in lista de prieteni inapoi; se poate? Si:daca imi dezactivez contul mi-l pot reactiva inapoi? Spuneti-mi va rog frumos ce si cum sa fac asta. Stiu sa-l dezactivez dar nu stiu sa il reactivez(daca se poate va rog spuneti-mi cum).

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......t-debloca/ fa cum a zis neluL aici
aia cu dezactivatul contului nu stiu dar cred ca merge sa-l reactivezi