| krt0f1oR a întrebat:

Daca modez un ps3 slim cu CFW rogero mai pot juca juca jocurile originale online sau sa intru pe browser/Youtube?

Răspuns Câştigător
| valentina2392 a răspuns:

Ti-l poate descoperi si apoi ti-l blocheaza de tot! Din cate stiu eu happy
Eu am avut un ps3 modat si primisem sfaturi stricte sa nu-l contectez la internet, asta daca vreau sa ma bucur de el happy Dar cel mai bine intreaba-l pe cel care ti la modeaza, vezi ce-ti zice happy

2 răspunsuri:
| krt0f1oR explică (pentru valentina2392):

Pai eu sa-l modez unui prieten. Am vrut sa știu ce se poate intampla daca-l conectez la reteta.

| valentina2392 a răspuns (pentru krt0f1oR):

Atunci nu-l conecta!