| anonim_4396 a întrebat:

dau Funda+vot! mi-au expirat cele 30 de zile la windows 7 si nu vreau sa il reactivez, vreau doar sa am imaginea pe ecran care o vreau eu, nu aia neagra., sau daca stiti cum il aduc iar la 30 de zile gratis : D?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci la acea imagine si dai pe ea click dreapta, iar apoi selectezi setare imagine pentru fndal desktop.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dar a expirat licenta, si daca dau restart se face iar neagra.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atunci cumpar-o din nou.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi el o vrea gratis nu te prinzi?

| anonim_4396 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Apai nu siu.

| LTAA a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii ce vorbesti? De 30 de zile, exista doar versiune trial, o licenta este LIFETIME.