| malika a întrebat:

stiti ca la orange va puteti pune internet gratis o saptamana, pe telefon. Si am incercat saptamana asta sa imi reactivez optiunea si imi zice ca nu pot activa de mai multe ori in 365 de zile. Unde vad cat timp mai trebuie sa astept pana sa imi reactivez acea optiune?

2 răspunsuri:
| razvyextreme a răspuns:

Pai nu trebuie sa dai nicaieri sa vezi cate zile ti-au mai ramas pana cand poti sa activezi din nou acea extraoptiune.Trebuie doar sa te candesti bine ziua si luna aproximativ cand ai activat-o si sa astepti un an(365-366 zile).

| malika explică (pentru razvyextreme):

Mda.ce raspuns.meriti fundawinking