| robertbeatrice1 a întrebat:

Salut TPU
De 3 zile nu ma pot conecta la propriul cont de Facebook. Cand scriu parola si dau enter, imi apare:To upload your ID:
Cover any confidential information (ex: address, license number) on you ID but make sure your name, birthday and photo are clearly visible
Take a picture of your ID with a digital camera or scan it
Save the photo to your desktop
Click "Choose Photo" below and follow the instructions
Choose File
This is my government issued ID. I understand I won't get help with my account if I haven't uploaded a valid ID.
ContinueGo Back
I can't upload a photo

Cand pun poza cu buletinul si dau continue, imi apare:
Sorry, something went wrong.

We're working on getting this fixed as soon as we can.
Cand imi schimb parola, imi da aceiasi eroare
OFER FUNDA CELUI CARE MA POATE AJUTA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca daca schimbi parola scapi? Ce minte ai.
Pune buletinul acolo si asteapta o saptamana, ma gandesc ca tu ai trimis de multe ori, o sa astepti si o luna pana il deblocheaza

| robertbeatrice1 explică (pentru anonim_4396):

Acum imi apare : Îţi mulţumim
După ce-ţi vom fi revizuit documentul de identitate, vom lua legătura cu tine la adresa de e-mail pe care ai furnizat-o. Acum te vei deconecta de la Facebook. ASTEPT, SAU CE TREBUIE SA FAC!?

| robertbeatrice1 explică (pentru anonim_4396):

Acum imi apare asta. :Îţi mulţumim
După ce-ţi vom fi revizuit documentul de identitate, vom lua legătura cu tine la adresa de e-mail pe care ai furnizat-o. Acum te vei deconecta de la Facebook. Acum trebuie sa astept, sau ce este de facut!?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru robertbeatrice1):

Asteapta, aia faci acum