| SchiZz20CMrecords a întrebat:

Ajutor TPU! Imi cer scuze dar nici nu stiu al ce categorie sa pun intrebarea
Azi am primit cred ca vreo 10 mesaje prin care ma intreba lumea ca de ce i-am blocat pe facebook.Dar nu am blocat pe nimeni!
am intrat pe vontul meu de facebook si imi apare asta
For security reasons your account is temporarily locked
If this account reflects your real name and personal information, please help us verify it.
Dupa aia cand doua continua imi apare asta sa introduc un cod.bun il cotroduc si imi da asta
Încarcă un document de identificare cu fotografie
To make sure this is your account, we need you to upload a color photo of your government-issued ID. Your ID should include your name, birthday and photo.
Acceptable IDs include your:
Paşaport
Driver's license
State-issued ID card
Military ID card
Immigration ID with signature
We can't accept:
Your profile picture
Everyday pictures
Imi da sa apas iar continua si apoi scrie asta
Încarcă un document de identificare cu fotografie
Follow these steps to upload your ID:
Cover up your ID's confidential information (ex: address), but make sure your name, birthday and photo are clearly visible
Take a picture of your ID with a digital camera or make a copy with a scanner
Save the photo to your desktop
Click "Choose Photo" below and follow the instructions
Alege o fotografie

This is my government issued ID. I understand I won't get help with my account if I haven't uploaded a valid ID.
Incarc o poza din calcualtor cu mine si dupa aia imi da asta
Mulţumim
We'll get in touch with you at the email address you provided after we've reviewed your ID. You will now be logged out of Facebook.
Imi da deconectare iar cand incerc sa bag din nou id ul si parola imi da iar asta
For security reasons your account is temporarily locked
If this account reflects your real name and personal information, please help us verify it.

Va rog spuneti-mi ce s-a intamplat sau ce ramane de facut in aceasta privinta, nu mi s amai intamplat pana acum asa
Va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
| petre059 a răspuns:

Stai linistit poti sa-ti faci alt cont ai fost hacuit laughing) nu da nici un detaliu sau act patesti mai multe apoi.E o icoana cu Facebook Bloking, nu? Numai intra in el, anunta prietenii dupa ce faci alt cont sa nu deschida nimic de la tine(contul vechi)

| SchiZz20CMrecords explică (pentru petre059):

L-am reparat laughing
pai nu am primit nimic cu facebook bloking doar ca m-am trezit ca contul meu numai era activ si lumea incepea sa se agite crezand ca i-am blocat.Am primit prin mail un mesaj de la facebook si eu le-am raspuns cu niste cuvinte foarte colorate.Asa ca peste o ora mi l-au dezblocat.Nu era faza de facebook ca puteam sa-mi fac altu doar ca nu intelesesem de fapt intentia lor.
Multumesc mult! ai funda happy

| petre059 a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Mersi de funda, oricum sa fii atent mi-a blocat un cont si am pierdut niste poze misto.

| SchiZz20CMrecords explică (pentru petre059):

Atenta * sunt fata big grin
da stiu ca nu-i placut, eu nu sunt dependenta de facebook dar ieri chiar nu intelesesem ce se intampla mai ales ca cei de la facebook imi cereau datele de pe buletin, si na crezusem ca e vreo farsa

| petre059 a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Ok scuze, in general cand raspund " nu caut persoana de sex" laughing) sunt site-uri aparte de fetite! Oricum sa fii atenta cand iti cer date personale.

| SchiZz20CMrecords explică (pentru petre059):

Exact big grin

| SaMyNiCe a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Te rog din suflet sa imi spui cum ai reusit sa iti rezolvi problema ca si eu am aceiasi problema ca si tine si nu ii gasesc capat!