| SamuraiOkami a întrebat:

de cand mi-am instalat windows-ul (7 home premium) am 2 probleme.

1.Videoclipurile imi merg sacadat.

2. Unele jocuri mi se blocheaza si se aude un sunet...ciudat

Inainte sa instalez windows-ul imi mergea perfect
Specificatii PC:
-Procesor: Pentium (R) Dual Core CPU 2.30 Ghz
-Ram 2 GB
-System Type: 64-bit

Răspuns Câştigător
| Nicole95 a răspuns:

Verifica daca s-au instalat driverele de display si de sunet, daca da, vezi sa fie toate updated. Eventual, poti incerca un update la windows. Si eu am avut aceeasi problema, la win 8.1, dar instalarea driverului corespunzator a rezolvat-o. Cauta pe site-ul producatorului tau de pc.