| Chimbly a întrebat:

De cateva luni imi tot bat capul cu placa mea video, nu reusesc gasec "amd radeon additional settings", placa video e instalata cum trebuie imi apare in system, dar e pe modul "Discrete/Switchable" si mereu cand pornesc un joc e folosita placa video integrata care e de 500mb in loc sa o foloseasca pe cea externa de 4 gb... ma poate ajuta cineva? Cum sa gasesc setarile aditionale sau sa setez placa video dedicata pe "primary"?

2 răspunsuri:
| Mario47 a răspuns:

Salut! Din Device Manager. Imi poti lasa un mesaj pe Instagram (@mariooo477) si te ajut acolo in privat.

| Chimbly explică (pentru Mario47):

Prefer sa nu, multumesc.