| AlexandruMarculescu a întrebat:

Salut,TPU.De cateva zile tot primesc o notificare cum ca se va expria licenta pentru Windows 10. Dupa ce se va expira voi mai putea folosi Win 10? Dau funda.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Noone09 a răspuns:

Da il vei putea folosi dar o sa iti apara in colt jos dreapta activate windows dar daca intri pe chrome jocuri nu o sa se vada pentru ca o sa se suprapună in rest va merge la fel

3 răspunsuri:
| Calinoiu_Laurentiu_1995 a răspuns:

Salut, poti sa folosesti in continuare windows10 am avut si eu acceasi problema

| RAY a răspuns:

Da,va mai aparea chestia cu must activate windows, dar nu e mare problema

| AlexandruMarculescu explică (pentru Noone09):

Perfect.Atata timp cat nu-mi va rea probleme in timp ce folosesc PowePoint-ul.