| mihaibute a întrebat:

In cateva zile imi va expira licenta la antivirus. Daca il dezinstalez su dupa asta il instalez din nou, voi avea licenta din nou de 30 de zile?

5 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

La exact acelasi antivirus nu vei avea licenta, dar daca descarci un antivirus diferit, da.Bafta!

| Birlik65 a răspuns:

De ce nu iei tu Avira Free, este foarte bun, usor, nu ingreuneaza calcu si este si bun, nu exista antivirus care sa fie 100% bun...
http://www.avira.com/en/avira-free-antivirus

| inscriereoriflame a răspuns:

Nu vei avea din nou licenta decat daca dezinstalezi Windows-ul si il instalezi din nou. Pentru ca de obicei un antivirus isi salveaza data cand l-ai instalat prima data undeva in Windows Registry.

| inscriereoriflame a răspuns:

Avast mie mi-a ingreunat PC-ul. Imi mananca foarte mult RAM. In rest e ok si Avast ca antivirus. Eu recomand Avira free.

| Tribalm a răspuns:

Nu vei avea