| Dumitru_Cristian_2002 a întrebat:

De ce imi iau block temporar mereu pe insta, gen, imi spune ca trece peste 24 de ore, dar uneori durează și 3 zile iar după ce mi se deblochează, merge o oră si dupa iar block temporar 72 de ore? Oare de ce? N-am nimic postat pe cont și nici comentarii nu postez si nici follow nu dau. Ce fac?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ori postezi ceea ce nu este legal, ori esti raportat de "prieteni" sau de concurenta, ori dai "follow" ca nebunul, in stanga si dreapta.
Am impresia ca ai voie doar 5 useri pe zi... dar nu sunt sigura de numar.
In orice caz, faci ceva ilegal, care contravine cu termenii de utilizare si folosinta ale site-ului.
Mergi acolo si citeste... macar vezi ce faci gresit.

| Dumitru_Cristian_2002 explică (pentru Violleta2022):

Asta e chestia, ca nu prea stau pe insta, Si nu am ce să fac ceva ce nu respectă termenii si conditiile.