| BebeSergio a întrebat:

De ceva vreme am un fisier ascuns care se numeste SYSTEM VOLUME INFORMATION si inca unul numit $RECYCLE.BIN in toate partitiile. Sunt foldere ascunse. Aveti idee cum pot scapa de ele? Am incercat prin CMD, dar nu merge. Imi doresc din nou PC-ul curat, sa nu mai am nici o grija si sa nu mai distruga vreun stick. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| Dolores214 a răspuns:

Din păcate reinstalează windows alta soluție nu e bafta

| BebeSergio explică (pentru Dolores214):

Virusul tot o sa ramana. Am gasit deja solutia.

| Dolores214 a răspuns (pentru BebeSergio):

Si care era solutia?

| flixbuster a răspuns:

Cele doua directoare (nu fisiere) sunt directoare standard ale Windows. Nu ai nici o treaba cu ele, lasa-le cum sunt.