| SawCS96 a întrebat:

De curând am achiziționat o pereche de căști Genesis Argon 200. Conectandu-le la un laptop am constatat ca sunetul functioneaza doar într-o cască(cea dreaptă), am încercat orice(am crezut de cuviință că ar putea cauza problema), însă sunetul continuă să funcționeze doar într-o cască. Țin să precizez că aceste căști merg(adică ambele părți), caci le-am conectat la un telefon, respectiv televizor. Puteti sa ma ajutati? Va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Heavenonearth a răspuns:

Iti trebuie adaptor audio jack.Costă 1 leu sau 5 lei bucata, depinde de calitate.