| CrysMax a întrebat:

.. De curând mi.am luat o țigară electronică Nobacco VF (VaporFlask). Când trag din ea mă ustura în gât. As vrea sa știu de ce, și care sunt cum as putea sa o reglez pentru a scoate mai mulți vapori, fara a mă ustura

3 răspunsuri:
| ovidiu123432 a răspuns:

Tigarile electronice sunt mai periculoase decat cele normale deoarece tu tragi acel curent in tine si de aceea te doare in gat, pentru a o regla vezi pe instructiunile ei

| CSDNCSF a răspuns:

Este cu lichid?

| Wheizii a răspuns:

Alt om slab de suflet dependent de o substanta, off cum a ajuns lumea asta