| lexi334 a întrebat:

De curând nu știu ce se tot întâmplă cu mouse-ul meu optic. Laserul este aprins în continuare, dar mouse-ul nu reacționează deloc! Are momente când își revine și din nou se blochează.

Este stricat mouse-ul? Dau fundă!
Adăugați-mă ca prieten!

Răspuns Câştigător
| Alex52694 a răspuns:

Stii care este faza? daca ii mouse fara fir trebuie sa scoti mufa sufli in ea si o bagi la loc mouse-ul s-a supra-incalzit dar daca ii cu fir iti trebuie mouse nou.

1 răspuns:
| Bibixbu a răspuns:

Poate s-a miscat in spate cablul si nu mai face contact cum trebuie. Incearca sa-l misti putin din spate, de la unitate, sau sa-l impingi.winking