| mariusvl_6613 a întrebat:

am o problema! de ce mi se blocheaza mouse-ul. se blocheaza cand dau click stanga. mouse-ul e optic

3 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Winodws... dai ctrl+alt+delete...si uitate in task manager, la procese, cand dai click dreapta vezi daca procesorul ajunge la 100%, inseamna ca trebuie reinstalat windowsul, procesorul trebuie sa stea undeva la 65-70%winking bafta

| Jadis a răspuns:

Se mai intampla. Nu asculta lumea care zice sa ii dai 2 pumni ca asa am facut si eu si s-a stricat mai rau. Intreaba in specialist sau scoate USB-ul mous-ului din unitate si apoi baga-l la loc. Daca nu mergi sa-ti iei alt mouse. Costa peste 20 de lei unul, depinde ce marca e.

| patolucyan21 a răspuns:

Se blocheaza pentru ca ai prea multe programe deschis, placa e prea incrcata, sau ai compu bulit