| BoaCa1 a întrebat:

De vreo 3 zile mi-am reinstalat windows-ul si m-am conectat la net. Apoi mi-a aparut chenarul acela sa aleg : Home Network; Public Network;.... Cred ca aici am gresit si dupa ce am ales public network mi-a aratat un x la semnalul de la router si spunea ca : The saved settings on this computer do not match the wireless settings. Ma rog intr-un sfarsit am resit sa scap de asta si acum arata semnalul full, merge sa intru pe google, youtube, orice. Acum fericit ca am rezolvat am vrut sa intru pe Counter-Strike sa ma relaxez si eu. Intru si cand vreau sa ma conectez la un server nu mi se conecteaza! Si asa se intampla si la LoL, Transformice, etc.. Va rog ajutati-ma sa rezolv problema si sa ma joc si eu! P.S : Scuze pentru romanul facut! Si vreau sa mentionez ca mai am un laptop pe care merge orice fara probleme! Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Debbyyi a răspuns:

Contacteaza un Reparator de calculatoare alta solutie nu gasesc. Se pote sa ai nevoie sa descarci ceva ex: Adobe Flash eu trebuie sa il am ca altfel nu ma pot juca, sa vad poze etc, sau descarcati Google Chorme ca pe ala merge fara AdobeFlash sau altele. Sper ca te-am ajutat.

| tavilord a răspuns:

Iti trebuie si pc bun