| alexsampsv a întrebat:

dupa o sesiune lunga de jocuri si nervi am aruncat cu mouseul de toti peretii si acum vreau sa il schimb, eu as vrea sa aleg dintre Asus rog spatha, steelseries rival 700 sau Logitech g900, va rog, am nevoie de ajutor de la cunascatori, daca aveti alte idei de mousi va rog sa imi spuneti, funda!

2 răspunsuri:
| EuDOarSieu a răspuns:

Rival-ul e bun, dar crezi că se merită să dau 430lei pe un mouse?
Bineînțeles că Logitech e cel mai performant și cel mai bun, dar are și un preț exagerat. Am ceva asemănător, dar nu l-am cumpărat, l-am primit cadou la achiziționarea laptop-ului. Ți-aș sugera ceva mai ieftin 100-200lei, oricum se va sparge din nou, am pățit și eu la fel.
Lasă nervii dacă-ți iei Logitech-ul sau ține nervii și ia-ți alt mouse.

| AdreAdre a răspuns:

E un simplu mouse. Eu am mouse de la Cora cu 15 lei si 1600dpi. Dupa mine, sa dai mai mult de 100 lei pe un maus e fite. Bani aruncati. In fine, daca tactu e bogat si vrei o parere, as alege Logitech-ul.