| Niculae_Luci_1997 a întrebat:

Salutare TPU am si eu nevoie de ajutor in alegerea unui mouse, o sa fie folosit in cs go...si nu prea stiu ce sa aleg.
1. zowie fk1
2.zowie EC1-A
3.Logitech g303
3.steelseries rival
4. steelseries rival 100 ( stiu ca este o varianta mai ieftina dar este si mai nou si are destul de multa reclama...astept parere daca merita)
5.stellseries rival 300
ce pareri aveti? va rog sa dezvoltati putin raspunsul, cel mai bun primeste funda!

2 răspunsuri:
| agapeionut57 a răspuns:

M-am tot gandit si nu stiu ce sa aleg dintre Logitech G303 si Steelseries Rival 300... dar cred ca as merge pe Stellseries Rival 300...

| Niculae_Luci_1997 explică (pentru agapeionut57):

Deci crezi ca cele 2 sunt peste restul? chiar si peste fk1?