| TheBadass a întrebat:

M-am decis sa-mi aleg intre mouseul Razer Imperator si Logitech Perfomance Mouse MX ( apropo, il vreau pentru gaming). Care vi se pare mai bun?

2 răspunsuri:
| Sidock a răspuns:

Am razer Naga, merge perfect si este super bun pe deasupra cei de la razer au programelul lor cu drivere unde poti sa iti faci macro si sa schimbi butoanele cum vrei tu. Super tare. Tin sa precizez ca nu stiu despre Logitec, o fi si ala bun dar razer stiu sigur ca re detoate.

| TheBadass explică (pentru Sidock):

Dar razer imperator?