| LaMbRiU21 a întrebat:

Care mouse este mai bun? Trebuie sa aleg unul.
Logitech g502 sau Steelseries Rival 600
Tin sa mentionez ca joc foarte mult FPS-uri...

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Ambele sunt cam "egale" pe majoritatea specificatiilor gen dpi, mouse de "gaming", etc. Eu as trage spre G502 pentru adjustabilitatea greutatii si pentru faptul ca stiu din proprie experienta ca ti-l poti customiza mai bine decat cel Steelseries. http://bit.ly/2F47IpM Ambele sunt bune. Vezi ce grip ai nevoie, si ia alte criterii in considerare, vad ca sunt la fel pe ideea de pret.

3 răspunsuri:
| bogdan24680 a răspuns:

Mi-e personal imi place mai mult rival 600 pentru ca este mai mic si mai usor de folosit plus ca arata mult mai bine si lumineaza extraordinar. Singurul avantaj al lui Logitech g503 este ca are mai multe butoane. Logitech g600 are 2 senzore ceea ce il face mult mai precis

| bogdan24680 a răspuns:

Logitech g502*

| Claudio707 a răspuns:

Logitech g502 e cel mai bun. chiar isi merita bani! bafta?✋