| Marius0749678920 a întrebat:

Este cineva de pe aici care a facut cumparaturi de pe site-ul alienstore.ro? daca da, imi puteti spune daca acele produse sunt de buna calitate?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Alien Store are ca obiect principal de activitate comercializarea de laptopuri high-end, statii grafice, gaming si accesorii, reusind totdeauna sa aducem cel mai mic pret cumparatorului.
Denumirea companiei: PC Discount Store
Adresa Sediului Social: Soseaua Gheorghe Ionescu Sisesti, nr.73A, ap.2, Sectorul 1, Bucuresti, 80000
Cod unic de inregistrare: RO36019390
Nr. Reg. Comertului: J40/6235/2016
IBAN: RO41INGB0000999905846363
Banca: ING Bank
Telefon: 0727.800.276
Email: pcdiscountstore@emag.ro

daca sunt si pe eMAG nu cred ca ofera produse de proasta calitate
https://www. emag.ro/vendors/vendor/pcdscapv/sort-reviewsdesc

vad ca sunt multe pareri bune despre produsele lor

| Marius0749678920 explică (pentru RAY):

Singura chestie care mi.a pus un semn de intrebare este perioada destul de mica de care dispun produsele, intre 12-6 luni

| RAY a răspuns (pentru Marius0749678920):

E normal sa ai un semn de intrebare, eu unu cumpar de la eMAG daca e vandut de eMAG, sau de altex nu de alti nu ca apoi sa aud ca mi-a vandut o firma fantoma, traim in Romania s-a intamplat asta