| deny1695 a întrebat:

A comandat cineva ceva de pe site-ul Trendzone? Daca da, imi puteti spune si mie daca ati primit ceea ce asteptati, sunt produse de calitate, sau daca este un site serios?
Multumesc mult! Fundahappy.

2 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna.depinde de utilizatorul care comercializeaza acele produse, ca sa fii sigura de ele, uita-te la calificative.

| AvonsiOriflame a răspuns:

Te-as sfatui sa comanzi de pe okazii e cu mult mai sigur si mai ales este cu calificative, daca ai multe calificative pozitive inseamna ca e serios si are produse de calitate
de ex click aici:
http://www.okazii.ro/catalog?user_list=ralu_miky&sort=timp_ramas_desc