| MhaiIstrate a întrebat:

Eu am un laptop care nu este chiar de gaming și mi-am cumparat un mouse și o tastatură de gaming pentru el
În partea stangă am un singur port pentru USB unde imi bag mouse-ul, iar în partea dreaptă am două porturi pentru USB în care am încercat să bag tastatura și nu a mers și nici mouse-ul așa că am băgat tastatura în partea stangă ca să văd dacă merge și a mers. Dc porturile din partea dreaptă nu merg și ce pot face în cazul ăsta? Să i-au un adaptor de la USB la two USB port și dacă da imi puteți spune un site din România de unde îl pot lua?

Răspuns Câştigător
| SilviaDulcik a răspuns:

Este posibil să ai acele porturi dezactivate din bios. Dacă nu sunt dezactivate, poate sunt arse.

Ce vrei tu să cumperi se numește Hub USB: https://altex.ro/......e/dir/asc/

1 răspuns:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Ia-ti un adaptor cu 3 sau 4 intrari usb hama daca gasesti eu am unul de vreo 6 ani si merge perfect