| Xenoverse a întrebat:

Am o problema! pe laptopul meu am 3 trei porturi usb si 2 doua din ele nu mai merg, una din stanga si alta din dreapta, numai cea din dreapta mai merge acolo unde conectez stick-ul de la mouse, m-am uitat la porturile alea si par in regula nu sunt deteriorate, oare ar fi de la driverul usb 3.0, va rog raspunde-ti urgent, dau funda.

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Deci daca calaculatorul se instaleaza automata driverele pentru stickul usm pentru mouse, dar daca nu merge asa, inseamna ca calculatorul are probele in legatura cu instalarea driverelor prin Windows Service Instaler!

| Xenoverse explică:

Nu mai este nevoie, am rezolvat problema, trebuia sa dezinstalez driverul de la amd si l-am instalat inapoi si acum merg toate usb-urile

| claudiu152 a răspuns:

S-at putea sa fie putin uzate, asa s-a intamplat si la laptopul meu, sunt cam "fitoase" doua din cele 3 porturi