| HellBoyOne a întrebat:

Ieri mi-am desfacut pc`ul si i-am sters praful. Cand am scos ventilatorul de pe procesor ca sa-l sterg s-a rupt si in locul lui am pus un ventilator de la carcasa. Procesorul este AMD Sempron(tm) Processor LE-1150 2.00 Ghz. Merge exact la fel cum mergea si inainte, sa il las asa sau sa ii cumpar ventilator pentru el?

2 răspunsuri:
| trisoru a răspuns:

Lasa-l fara COOLER, normal e bine cu cooleru da numa face zgomot, se umple de praf si ingreuneaza incarcarea programelor, eu l-am scos si de pe laptop

| taken a răspuns:

Cumperi cooler si pui pasta termoconductoare.