| Ajutor234 a întrebat:

Imi poate face cineva un pc din componente de pe pc garage in buget de 2000 lei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este forum la ei pe site mygarage acolo te ajuta băieți la componente rentabile

2 răspunsuri:
| Ajutor234 explică:

In primul rand, întrebarea a fost pentru niste oameni care vor sa ajute, nu pentru niste copii toxici! In al doilea rand, nu toate persoanele primesc de la tati bani nenumarati! Eu imi cumpar acest pc din banii mei, stransi greu! Asa ca nu mai da atat hate!

| Sofer a răspuns:

Intri la ei pe site și îti alegi componentele pe care le vrei sau te rogi de băieți sa îți configureze un sistem pana în 2000 lei.