| epicquestion a întrebat:

Imi poate spune cineva ..de ce program am nevoie pentru a descarca melodii din calculator in telefon?
Precizez ca am telefon marca utok, in trecut am avut un Nokia si ii gasisem un program care mergea dar acelasi program se pare ca nu merge si la Utok!

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Daca calculatorul iti instaleaza driverul de la telefon cand il bagi prima oara nu ai nevoie de niciun program.

| Vanqu1sh a răspuns:

Bagi cablul de date, in my computer o sa iti apara memoria telefonului, intri acolo, intri in folderul cu music sau faci tu altul si copiezi, simplu, nu ai nevoie de alte programe

| umbra09 a răspuns:

Daca ai cablu de date nu ai nevoie de program
Un program ar fi AirDroid trebuie instalat doar pe telefon

| epicquestion explică (pentru RobertMoon):

Eu bag cablul da imi da nu stiu ce eroare si nu mi-l recunoaste...deci ce pot face?