| Ciprian_Jurchela_1986 a întrebat:

Îmi recomandați și mie un ruter wireless bun! Am unul care nu prea bate în toată casa. Îl țin pe hol lângă dormitor și nu am semnal bun la laptop. Ruterul e de la romtelecom cu 2 antene.

5 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

E varza ruteru. ia-ti un router wireles tplink. Acestea sunt routere foarte bune

| frunzarescu a răspuns:

Routerele de la Romtelecom sunt slabe. Iti recomand acest router TP-Link http://bit.ly/1nK72cu Banuiesc ca ai nevoie de router ADSL daca esti cu netul la Romtelecom.
Are doua antene de cate 3 dBi fiecare si viteza de 300 Mbps pe Wifi.

| K0sti a răspuns (pentru frunzarescu):

Poate pune si router normal, pentru ca il cascadeaza cu celalalt!

| Ciprian_Jurchela_1986 explică (pentru frunzarescu):

Pe mine mă interesează sa treacă de zidul dintre camera și hol. Crezi ca e în stare sa facă asta?

| frunzarescu a răspuns (pentru Ciprian_Jurchela_1986):

Da, are doua antene de cate 3 dBi fiecare. La Emag ai posibilitatea sa returnezi produsul in termen de 30 zile daca nu esti multumit.