| Costy_Regele_1991 a întrebat:

In momentul ăsta am un Samsung Galaxy J5 2016 şi aş vrea sa-mi iau alt telefon pentru că nu prea sunt mulțumit de el.M-am gandit la un Huawei P9 Lite sau la un IPhone 6s.Voi care credeți ca e mai bun? Pe mine ma intereseaza cel mai mult sa faca poze rapid nu sa stea ca J5-ul meu 5 secunde pana face poza, sa aiba un sunet puternic(mie imi place sa ascult muzica in căşti la maxim, dar telefonul meu se aude prea incet pentru mine), sa mearga jocurile fara lag şi sa mearga bine pe internet.Acum ca e IOS sau Android pentru mine n-are importanță dar avand in vedere ca e o diferență de "varsta" intre ele m-am gandit sa va intreb care e mai bun dintre cele 2.La Iphone 6 îmi place mult aspectul şi ca pot sa-i iau orice husa vreau dar pot sa trec peste asta laughing)))Deci voi ce ziceți? Cel mai bun raspuns primeşte funda!

Răspuns Câştigător
| 6669 a răspuns:

Salut, pai eu as alege iPhone 6s, banuiesc ca poate vrei sa il pastrezi ceva timp, am avut un j5 2016 a inceput sa-mi faca figuri imi mergea greu si dupa mi-am luat un iphone 5s, l-am purtat mult timp si niciodata nu s-a blocat acum am un j7 2017 l-am luat pentru ca aveam puncte la Orange. Eu iti recomanda iPhone 6s.