| PlutonieruTheRealOne a întrebat:

Inainte aveam un pc foarte slab si aveam team viewer 7.imi mergea imi arata parola id-ul meu tot.Acum de vreo 8 luni mi-am luat un calculator "bomba" Processor i7, placa gtx980 8 gb ram 1 tera hard disk, etc.Acum cand descarc orice team viewer imi apare id-ul meu dar parola nu, imi merge sa ma conectez la alti fara nici un fel de problema dar alti la mine nu din cauza ca nu imi apare parola... ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Folosiți amândoi versiuni identice ale aplicației, recomandat ultima versiune și problema se va rezolva.Această aplicație fiind una comercială a implementat accesași politică ca și în cazul Skype, adică versiunea veche nu va mai funcționa conform și de asemenea nu există compatibilitate între o versiune mai veche și una mai nouă a aplicației.Succes

1 răspuns:
| PlutonieruTheRealOne explică (pentru DeyCj):

Multumesc,funda! big grin