| InfiAndrew a întrebat:

De ce nu mi se aprinde monitorul? Unitatea imi merge, de la placa video nu are cum sa fie pentru ca am schimbat-o recent, beculetul de la monitor mi se aprinde dar nu imi apare nimic. Sa fie de la Hard Disk oare? deoarece cand imi mergea aveam un folder de 60 GB care nu imi aparea... dar memoria tot imi era ocupata.

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Problema pare sa fie slotul video de pe placa de baza.
Incearca sa testezi monitorul la o alta unitate, daca functioneaza e defect slotul video.

| SNAKECOM a răspuns:

Si eu am avut problema asta...tongue E mufa din spate care conecteaza munitorul cu unitatea.Trebe sa o schimbi.