| PokFuN a întrebat:

La sv meu de cs cand vreau sa intru pe el ca admin scriu in consola setinfo _pw PAROLA si nu merge spune invalid password ce are straight face funda :d

Răspuns Câştigător
| xXxRaduxXx a răspuns:

Incearca cu setinfo _cs parola... depinde pe ce e server: amxmod sau adminmod

4 răspunsuri:
| RaR a răspuns:

Pai unde este scris PAROLA pune-ti parola ta pe care ai setato in server

| PokFuN explică:

Asa am facut degeaba straight face

| Cioaca_Alex_1996 a răspuns:

Scrii in consola setinfo _pw parola si schimbi mapa ca sa se activeze adminul

| bogdancool102 a răspuns (pentru Cioaca_Alex_1996):

Cum sa schimbi mapa daca nu e activat adminulrolling on the floor