| BostanDaniel1974 a întrebat:

laptopul meu face figuri inainte dupa ce terminam treaba la el se oprea singur ramanea ledul licarind vreo 2 3 ore si se stingea acum nu mai vrea care ar fi problema

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Daca intra in standby si nu este oprit, atunci semnalizeaza asa (de exemplu la simpla inchidere a capacului).
E posibil ca ai schimbat functia pentru inchiderea capacului la oprire sau hibernare, in loc de standby si acesta e motivul pentru care nu mai "licareste".
.

1 răspuns:
| Fak2001 a răspuns:

Sistem-ul sau iti da blue screen