| AkimZew a întrebat:

am o problema cu laptopul, Nu de mult mi-am schimbat cooler-ul pentru ca mi s-a ars la inceput a mes bine dar dupa a inceput sa se auda ciudat si mi se stingea singur cand ma jucam un joc.
Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| DoctorWh0 a răspuns:

Vezi poate e plin cu praf. Sau pasta termica trebuie inlocuita. Daca nu are praf, atunci du-te la un service si intreaba daca pasta termica este buna sau are ceva.

2 răspunsuri:
| andrefrancais a răspuns:

In primul rand scoate bateria din laptop si las-o scoasa din laptop 3 ore
Daca se mai intampla asta schimba procesorul+pune pasta noua pe procesor si coolerul poti sa-l lasi daca e nou.
Daca tot nu merge du-l la service!

| Stirbu_Razvan_1990 a răspuns:

Poate l-ai cumparat defect sau poate e o problema la clabul de alimentare a lui