| costeaboy a întrebat:

m-a rugat o ruda sa-i fac un pc pentru ea acasa, adica nu e nevoie de jocuri, si diferite chestii de care sa ai nevoie de un procesor extrem. un pc ca sa poata sta pe net,filme, muzica.
Mentionez ca nu are nevoie de Stocare, de asta si am ales ssd.
Acesta e Sistemul
Procesor Intel Pentium Dual-Core G3220 3.0GHz box
Placa de baza Gigabyte GA-H81M-D2V
Memorie Kingston ValueRAM 4GB DDR3 1333MHz CL9 SRx8
SSD Kingston SSDNow V300 60GB SATA-III 2.5 inch
Sursa Corsair VS Series VS350
Carcasa Zalman T1 Plus
Ventilator RAIDMAX 120mm Blue(2 bucati)
?

10 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

laughingai schimbat-o nu-ti mai iei tu pc isi ia o ruda?laughing))

| costeaboy explică (pentru FatUglyVirgin):

Pc deja mi-am luat, in 1 rind carei treaba ta ce fac eu?

| Jipa95 a răspuns:

E foarte bun sistemul pentru navigare pe net, filme in 1080p, si cate un joculet mai mic. Dar cei cu ventilatoarele alea de 120mm? Nu le vad rostul, arunca-le nu e sistem de gaming, aerisirea si-o poate face foarte bine si cu ajutorul coolerului stock. In afara de design, serios nu le vad rostul.
Bft!

| costeaboy explică (pentru Jipa95):

Te asigur ca trebuie mai ales vara, sub masa e cuptor

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru costeaboy):

Pai fiind identic cu celelalte laughing

| Jipa95 a răspuns (pentru costeaboy):

Am inteles situatia!winking atunci sunt necesarewinking

| costeaboy explică (pentru FatUglyVirgin):

Tu chiar nu vezi ca nimeni nu te baga in seama, ce vrei sa iti arati cu asta? ca mata nu te-a educat cum trebuie nu?

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru costeaboy):

Pai singurul care trebuia sa ma bage in seama trebuia sa fii tu, fiindca mesajul era adresat catre tinewinking pa.

| costeaboy explică (pentru FatUglyVirgin):

Daca te ei dupa toti tontalaii asa ca si tine nu ajungi departe fratioare.

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru costeaboy):

Invata limba romanarolling on the floor ma amuzi