| Nicu_Trepadus_1994 a întrebat:

Mai demult am conectat telefonul la o boxa si a functionat fara probleme, iar de curand mi-am achizitionat una exact la fel si am incercat sa o conectez si mi-a dat eroare, era din cauza ca cealalta boxa se numea exact la fel ca aceasta si la un momentdat nu o mai gasea deloc. Mentionez ca am resetat telefonul de 4 ori, nu este de vina boxa, boxa se conecteaza la absolut orice telefon!
Va rog ajutati-ma, dau funda!

1 răspuns:
| gmwm a răspuns:

Buna. Depinde de telefon. Incearca sa te duci la Bluetooth si selecteaza numele boxei initiale si dai ceva de genu: Forget device, etc. apoi incearca sa te conectezi din nou la boxa.
Multa bafta!