| Shadow486 a întrebat:

Mi-am cumparat recent o tigara cuaio joyetech cu rezistenta 0, 6 ohmi, am pus 5 picaturi de lichid in rezistenta, am pus lichid si-n rezervor si dupa o ora de vapat a inceput sa-mi dea gust a ars. Am setat voltaj constant, am scazut si debitul de aer si tot are gust a ars. Stiti cumva care ar fi cauza? Multumesc!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Nu mă pricep la substanțele acestea. Stiu doar că o țigară electronică face destul de mult rău; pentru că se introduce în plămâni altceva decât oxigen. Orice altceva decât oxigen va face rău plămânilor si a organelor prin care trec substanțele străine. Abstinența totală este singura metodă de însănătoșire, de educare, de a reintra în obișnuința de a nu mai fuma. Te încurajez la asta.

| Alin15022000 a răspuns:

Nu ai pus destul lichid