| dumitru900 a întrebat:

Mi-am luat sticla de protectie pentru Samsung galaxy s7 edge! Am observat ca se apasa cu mult mai greu din a 2 sau a 3 oara
In unele parti ale ecranului trebuie sa dpui forme mult efort ca sa se apese.
As vrea sa stiu daca asa e ceva normal sau e nevoie sa schimb sticla?

3 răspunsuri:
| Jem65 a răspuns:

E de la sticla
Un prieten de al meu are IPhone 7 si are folie de sticla pe el, si ii vine perfect pe ecran, dar in unele zone se apasă mai greu
Cel mai bine ar fi sa cauti o folie de sticla mai buna

| dumitru900 explică (pentru Jem65):

Ms., dar daca o duc la magazinul de unde am cumparat-o si acolo mi-au montato mi-ar face ceva de exemplu sa-mi dea banii sau sa o schimbe cu alta? plus ca am si cecul

| Jem65 a răspuns (pentru dumitru900):

Cred ca da