| BebeSergio a întrebat:

Mi s-au stricat castile si vreau sa imi cumpar altele. Eu imi petrec majoritatea timpului in sala de fitness si niciodata nu am folosit castile pentru ca nu imi stateau la exercitii. As dori ca aceste casti sa fie in-ear, sa aiba calitatea sunetului respectabila si cel mai important sa nu mi se strice in 2-3 luni ca si castile de la Samsung. Bugetul meu este de maxim 100 lei. Multumesc

2 răspunsuri:
| Mihaelablabla a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DPX067BBM/
Eu am castile astea din decembrie, se aud super bine si nu am avut deloc probleme cu ele :) Le plimb cu mine si la sala, merg perfect

| BebeSergio explică:

P.S: As prefera sa fie wireless ca sa fiu sigur la exercitii happy. Am uitat sa specific.