| StefaniaM a întrebat:

Hello! As dori sa-mi cumpar niste casti noi, on-ear preferabil. Mi-ati putea recomanda niste modele pana in 500 de lei, cu o calitate exceptionala a sunetului si cu izolare fonica? Si, cel mai important, sa nu se strice.

3 răspunsuri:
| tudorlaura a răspuns:

Http://www.emag.ro/casti-audio/brand/skullcandy/c
castile de la acest brand mi se par cele mai durabile, unele modele au si amplificator de sunet, se detaseaza capacul de la casca se pun cate 2 batetii si se aude perfect nu auzi nimic din exterior se aude clar si antifonat.

| StefaniaM explică (pentru tudorlaura):

Http://m.emag.ro/......DCFYSBBBM/
Ma gandeam sa-mi iau din astea, dar am citit niste review-uri ce spuneau ca numai muzica 'de club' se aude fain, in rest suna cam distant. Si eu nu prea ascult muzica electronica, mai mult rock, si n-as vrea sa dau banii degeaba

| tudorlaura a răspuns (pentru StefaniaM):

Http://m.emag.ro/......DS92CBBBM/
in tipul astora care au amplificator am ascultat la ele de la un prieten ca nu imi permit sa dau atat pe casti :)) dar se aud blana