| Victor705570 a întrebat:

Caut niste casti de ascultat muzica cu jack 3.5mm pana in 100 ron cu calitatea sunetului precum castile HS-23 de la Nokia. Precizez ca am un Samsung S5570i

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Recomand ceva Pioneer. Sunt foarte bune la calitatea audio:
http://bit.ly/197sY8l

| Victor705570 explică (pentru CM7YRE):

Scrie: pentru iPod / iPhone / iPad. oare merg bine pe Samsung? cu tot cu control +/-?

| CM7YRE a răspuns (pentru Victor705570):

Nu...deloc (eram sarcastic). Daca scrie "pentru x/y" nu inseamna ca sunt pentru x/y doar. Sunt casti? Au 3.5 jack? Pioneer=calitate superioare...ce-ti mai trebuie?